Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla » Paypal Nedir ?

Paypal hakkında detaylı bir şekilde bilgilenecek ve artık Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla siparişinizi daha güvenli bir yoldan gönül rahatlığı ile verebileceksiniz.

Paypal Nedir?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi alıcı veya satıcılarla paylaşmadan online ödeme yapmanızı sağlayan güvenli bir ödeme yöntemidir. Bu yüzden PayPal, internet kullanıcıları tarafından tercih edilen güvenli ve kolay ödeme yöntemidir.

PayPal, online alışveriş yaparken kredi kartı kullanmaktan çekinenler için güvenli bir ödeme imkanı sunar.

PayPal ile Türk Lirası, ABD Doları ve Euro dahil olmak üzere birden fazla para biriminde ödeme yapabilirsiniz.

Niçin PayPal kullanmalı?

  • İnternet üzerinden ödeme yapmanın en güvenli ve kolay yoludur.
  • Kredi kartı bilgilerinizi satıcı mağazaya açıklamadan ödeme yapma imkanı.
  • İnternet üzerinden alışveriş yaparken satın alma işlemlerinde hızlı ve uğraştırmadan işlem yapabilme.
  • PayPal, Alıcı Koruması ile siparişle ilgili sorun oluştuğunda paranızı geri alabilme imkanı sunar.

Sitenizden PayPal ile nasıl sipariş verebilirim?

1- Sitemizden sipariş verirken Ödeme Şekli olarak Paypal'ı seçiniz ve form bilgilerini eksiksiz girdiğinize emin olduktan sonra Sipariş ver butonuna tıklayınız.

Paypal ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz.. Lütfen bekleyiniz.. şeklinde bir bilgilendirme mesajı çıktıktan sonra aşağıdaki Paypal ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

2- Paypal ödeme sayfasına yönlendirildiğinizde Sipariş özetiniz yazan yerde sipariş verdiğiniz ürün adı ve fiyatı gözükecektir. Önceden alınmış bir Paypal hesabınız var ise E-posta ve şifrenizi girerek sonraki sayfada Şimdi Ödeyin butonuna tıklayarak ödeminizi gerçekleştiriniz.

Ödeme işleminden sonra G-liz Kozmetike dön linkine tıklayarak Paypal ile ödeme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

3- Eğer önceden alınmış bir Paypal hesabınız yok ise bir önceki sayfada Paypal hesabınız yok mu? linkine tıklayarak gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.. İnceleyin ve Devam Edin butonuna tıklayarak bir sonraki sayfada yazan bilgiler doğrultusunda siparişinizi tamamlayınız.

Ödeme işleminden sonra G-liz Kozmetike dön linkine tıklayarak Paypal ile ödeme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Not: Paypal'ın bizden kesmiş olduğu işlem ücreti, ürün fiyatına yansıtılmaktadır.

PayPal Alıcı Koruması

Web üzerinde nerede olursanız olun güvenle alışveriş yapmanıza yardım etmek için PayPal tarafından Alıcı Koruması oluşturulmuştur. Bu, bir siparişle ilgili sorun oluştuğunda korunabileceğiniz anlamına gelir.

Şu Durumlarda Korunursunuz:

1. Siparişiniz elinize ulaşmazsa
Yapmanız gereken tek şey hesabınıza giriş yaparak para iadesi işlemini başlatmak için itirazda bulunmaktır.

2. Siparişiniz ulaştı ancak tanıtımından oldukça farklıysa

Bu durumu karşılayan birçok senaryo mevcuttur, örneğin:
  • Elinize tamamen farklı bir ürün ulaştı.
  • Ürünün durumu yanlış tanıtıldı.
  • Ürünün parçaları veya özellikleri eksik, bu durum beyan edilmemiş.
  • Ürünü belirli bir miktarda satın aldınız ancak ürün yanlış miktarda teslim edildi.
  • Ürün gideceği yere ulaştırılırken hasar gördü.
3. Satın almadığınız bir ürün için sizden ücret alındıysa ve bu durumu hemen bildirdiyseniz
Bu durum PayPal hesabınızın yetkiniz olmadan kullanıldığı anlamına gelebilir. Durumu 60 gün içinde bildirdiğiniz takdirde, PayPal soruşturma başlatır ve Uygun Yetkisiz İşlemler için 0 TL Yükümlülük programımız kapsamında olursunuz.

Yetkisiz bir işlemin gerçekleşmesi durumunda neler olduğunu tam olarak öğrenene kadar hesabınızı geçici olarak donduracağımızı bilmenizi isteriz.

Not: Paypal'a itirazda bulunmadan önce bunu bize bildirmeniz durumunda sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme ulaştırırız. Paypal'a bildirilen itirazların sonuçlanması uzun sürebilmekte ve hesaptaki parayı bloke ettiği için para iadesini o sorun Paypal tarafından sonuçlanana kadar gerçekleştirememekteyiz.